| anonim_4396 a întrebat:

Eu i-am dat delete unei persoane din lista de mess si pe urma am bagat-o la ignore! Dupa ceva timp m-am razgandit si am scos-o de la ignore.Intrebarea mea este, oare acea persoana ma mai poate vedea, ma mai are in lista ei?! Cum pot verifica asta?!

12 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Da te are in lista ei, insa daca ai reintrodus-o in lista ei o sa-i apara asta ca i-ai dat ignore si trebuie sa accepte ea sa o lasi sa o bagi iar in lista ta.

| danbnz a răspuns:

Si daca nu te are in lista si tot te poate vedea daca esti sau nu online. Uite aici: http://www.imvisible.ro/ bagi ID-ul de mess si afli imediat ce si cum...
Chiar daca tu ai scos persoana din lista, tot ai ramas in contul respectiv la adress book...
De verificat... nu prea ai cum, poate doar daca ii stii parola si intri pe contul respectiv...

| Sara2 a răspuns:

Daca te are in lista te vede online

| ShaKuri a răspuns:

Te vede online. te are in lista.

| alexandra_3253 a răspuns:

Nu cred..

| bobocel1997 a răspuns:

Ei deci i-ai dat ignore si ai bagat-o inapoi deci daca o vezi din nou in lista inseamna ca ti-a dat accept daca nu nu ti-a dat... iar tu daca o vezi offline intra pe un site in care poti vedea cine pe invizible si scrii id-ul ei si iti arata acolo daca e pe invizible, offline sau onlinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ignore, delete... te-a inselat folosind mai mult skype?happy
Esti acolo in lista ei, asta daca nu te-a sters pana acum...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea te mai are in lista dar tu n-o ai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu i-am dat ignore unei pers! acum vreau sa il bag din nou! cum fac asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca te are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca te are

| foxeye a răspuns:

Din moment ce ai pus`o la ignore acea persoana nu te mai vede online. trebuie sa o bagi din nou in lista ca sa te poata vedea