| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu pot înțelege persoanele astea care s-au despărțit.
De ce îți mai etichetezi fostul/fosta în postări pe Facebook/Instagram?
Noua mea iubita am văzut ca a făcut asta și când am intrebat-o ca cică l-a etichetat asa. Și pe mine m-a pus sa îl blochez. Îmi zice ca nu are nicio legătură cu el și ca el are iubita. Ma minte pe față oare? Aștept hate-ul happy mersi fain

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e partenera pana nu trece 1-2 luni sa vezi cum sta treaba cu ea. O sa mai prinzi multe ca aia ai sa vezi... Facebook e plin de ordinare fara rost pe pamantul asta. Satsfcatie mare ar fi sa fie impuscate sa ramana toti frustrati si sa nu mai fie curvie alaturi de noi laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic de inteles sau de despicat firul in patru in cazul etichetarii pe site-urile de socializare, dupa despartire, tine de orgoliul persoanei respective, sau de coeficientul de inteligenta al persoanei respective rolling on the floor
Ignora sau blocheaza, daca esti deranjat!

| xRaffy a răspuns (pentru Violleta2022):

Tocmai ce am aflat... E încă împreună cu ala.

| AliGab a răspuns (pentru xRaffy):

Adica te-a mintit pe fata

| xRaffy a răspuns (pentru AliGab):

Ea voia 2 iubiți în paralel ca nu o înțeleg.

| siriusblack98 a răspuns (pentru xRaffy):

Voiam să îți zic treaba asta dar ți-ai dat seama și singur rolling on the floor Next, alta man. Mai întâlnești și din astea care joacă la două capete.

| SilentRain a răspuns:

Te-a ars pe fata...ce naspeta
Daca eram in locul tau, ii faceam bucata laughing)
Mergeam la fostul iei si ii faceam reclama laughing)
Ce diabolica sunt

| xRaffy a răspuns (pentru SilentRain):

De fapt actual happy ca mergea cu el în paralel cu mine. Eu încerc sa dau de el. Nu știu ce urmarea fata asta.

| tzionut a răspuns:

laughing tipic feminin. Nu s-a putut hotara cu care sa iasa...

| xRaffy a răspuns (pentru tzionut):

Dar e de tot rasul. Ca își pusese inițiala la amândoi pe Instagram. Atât de penibil... Astăzi pune story cu mine etichetat și după pune alt story cu celalalt iubit al ei. Eu nu am putut accepta asa ceva. Când am văzut ca i-aș scris pe Facebook lui în comentarii "te iubesc mult de tot " și după i-am trimis pe wapp "sa ramai cu el" ea: ok, ms. Și după m-a blocat frumos happy

| SilentRain a răspuns (pentru xRaffy):

Al naibii fatalaughing)
Asta e lumea plina de lepre

| Elena2021 a răspuns:

Înseamnă ca încă mai tine la el. De ce nu l-a sters de pe Facebook? Ar trebui sa te uiți in telefonul ei sa vezi daca vorbeste cu el