| Chanel1 a întrebat:

Eu nu stiu ce sa mai cred. De la 14 ani si eram clasa a 7 a ai mei spuneau ca ne mutam in Anglia. Acm fac 17 ani si sunt a 10 a si tot aici sunt. Au zis ca me mutam de 3 ori acum e a 4 a oara si nimic. Cand aveam 14 ani imi placea ideea, acum nu mi mai place. Mama trebuia sa plece cu sora mea acolo n au mai plecat. In afara ca tata e plecat, mama nici oras n a ales, nici casa, nimic. Si dupa ce ca ei mai au si datorii, acum se pun sa mi zugraveasca casa si mama are planuri sa mai zugraveasca prin casa, ce ar trebui sa cred? Mereu imi aduc vorba de asta si e enervant, avand in vedere ca nu vreau sa plec.
Nu stiu ce sa zic, ce sa cred.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imediat te poti independiza scapi de griji

| Adry05 a răspuns:

Pai si noi ce sa facem sau de unde sa stim ce vor? Discuta cu ei

| Chanel1 explică:

Si mai zic ca in vara-toamna vor