| Marmota6000 a întrebat:

Eu plac un baiat de 14 ani, eu am 12, dar el stie ca eu il plac si nu stiu ce sa fac sunt foarte >rusinoasa:"Cum sa fac sa ma bage in seama! Apropo... e cel mai bun prieten al varului meubig grin

Răspuns Câştigător
| Lovedove222 a răspuns:

Buna. pune-l pe varu tau sa iesiti la un film toti trei.asa poate o sa fii mai deschisa cu el dupa ce o sa incepi sa il cunosti.asa e prima data nu sti ke sa ii zici esti rusinoasa. dar totul o sa vina de la sine. Ps :fi tu insati

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu zic ca sa nu-l mai placi pana nu te baga in seama, nesimtitul! Apropo, invelesti si tu ciocolata in staniol?batting eyelashes

mira
| mira a răspuns:

Ai rabdare pana te remarca el.

| mgtow a răspuns:

Esti cam mica pentru asa ceva nici macar nu intelegi ce inseamna cu adevarat sa iubesti mai cresti pana la majorat asa poti acum sa inveti bine fara sa ai preocupatii si nimeni nu te va face sa suferi exceptand parintii tai si amicii/amicele