| Anahiteamo a întrebat:

Eu si cu un baiat suntem amici... dar ma priveste foarte frumos. se uita in ochii mei. ma face sa rad.rade la glumele mele. ne intelegem foarte bine. iar eu sunt foarte indragostita de el. suntem vecini si din cand in cand se mai uita la geamul meu. oare ma place?
asta vreau sa stiu

3 răspunsuri:
| psihox a răspuns:

Sa nu ajungi sa regreti dupa iubire si sex. S-ar putea sa te fascineze baiatul pentru cele doua lucruri. Ai grija. Mai discuta cu mama ta. Ai vrea sa-i cedezi rapid?

| geo_1909 a răspuns:

Da sigur normal ca te pl daca face asa

| ktalin2k a răspuns:

Da te place