| papushikalove a întrebat:

ajutoor se aproprie craciunul si nu stie ca cadouri sa cumpar. datii-mi idee.lui mama, lui tata, la fratemiu (are 18 ani), si la prieteni... dau funda la cele mai misto ideei

3 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Mamei tale: un set de farduri sau o camasa de noapte de culoarea crem.
Tatalui tau: o cravata albastru deschis, o caciula sau o pereche de manusi.
Fratelui tau: un joc pentru pc sau pentru psp
Prietenilor tai: o felicitare pe care scrie "Sarbatori fericite!", un ceas cu pisicuta/caine sau o jucarie pentru animalutul lor.

| Bogdana a răspuns:

Mamei tale ii poti lua Geanta, o pereche de cercei mai "maturi" sau esarfa, Tatalui tau o trusa de cosmetice FA care contine aftershave, gel de dus deorodrant sau produse Gillette, Celei mai bune prietene ii poti lua o caciula in genul asta http://www.envy.ro/moda/Accesorii/Caciuli-si-basti/Heart-Chullo-8873 sau o pereche de cercei in genul sau si alte modele(Meli-Melo)http://www.envy.ro/moda/Bijuterii/Cercei/Cercei-Match-n-Dazzle-12733,Pentru o colega niste protectii pentru urechi, un lac de unghii, clame de par amuzante.Pentru bunici o rama foto digitala pe care sa incarcati poze cu toata familia. Iar fratelui tau ii poti lua tot o trusa cosmetice doar ca alta firma:Nivea cum ar fi si pretul e destul de accesibil.Bafta si Craciun fericit alaturi de cei dragi!:-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mamei tale ai putea sa-i iei o bluzita pe visiniu sai depinde ce culoare ii place.
Tatalui tau ai putea sa-i iei o bluza de trening pe gri sau pe albastru inchis.
Fratelui tau ai putea sa-i iei un joc video sau o camera video sau un telefon.
Pai la prietenii: Fete: o caciula de aia de mos craciun, o bluzita mai speciala
Baieti: un ceas un trening