| hellodarknessmyoldfriend a întrebat:

Există fantome? Ați văzut?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand eram in Italia conduceam tirul prin tunele zona de munte si era misto, la un moment dat vad in negru moartea cu coasa pe mijlocul drumului si in stanga pe trotuar un pitbull alergand tot negru, apoi au disparut dupa ce am clipit din ochi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Viorel lis

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dai funda daca... ce? Daca am vazut? Daca nu am vazut? :/

Nu, nu exista. Si am vazut una.

| StrongHeart a răspuns:

Salut
Oamenii care iau anumite droguri ajung sa vada ce e dincolo de relitatea asta.Ma numar printre acesti nefericiti, dar am reusit sa scap de cercul vicios al drogurilor, am experimentat si am avut contact cu spirite din alta lume chiar si dupa ani buni dupa ce am renuntat la ele.
Aceste spirite nu sunt deloc prietenoase in multe cazuri.
5 ani de zile am avut spirite in camera(locuiesc singur).De cele mai multe ori nu am consumat nimic si am avut contact cu ele prin vise cosmaruri sau vise lucide.Un spirit a vrut sa ma traga spre moarte, adica a fost foarte aproape, m-a tras spre tavan si auzeam o melodie sinistra si eram sigur ca mor.Am avut peste 20 de experiente de sleep paralisis,multe din ele halucinatii cu demoni vizuale si auditive, am fost si la psiholog, psihiatru, preot, etc.Nu am mai avut de peste un an astfel de experiente, cred ca sunt bine acum.
Deci, exista, depinde de tine, cat vrei sa stii despre ocult.Eu m-am oprit cand am vazut cat de deep e.
Daca esti o persoana ok,stii cand si ce sa faci, poti sa ai contact cu spirite si sa nu patesti nimic.
Totul e despre control, cat control ai asupra vietii tale.
fantome oricum e un termen ambiguu, as spune mai degraba ca exista spirite, exista spirite care nu isi gasesc drumul dupa moarte si daca functionezi la o frecventa joasa esti foarte susceptibil si vulnerabil la ele.
https://www.youtube.com/watch?v=5zvWfI2iF64&ab_channel=MGKVEVO
Ai incredere in Dumnezeu si o sa fie totul bine.

| adrianbestboy98 a răspuns:

Exista cum sa nu existe aseara am stat cu bunicamiu la o bere grea ii viata de fantoma?