| boonnyk a întrebat:

Fara ea viata n-are nici un sens, ce sa fac?

24 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Va aparea alta persoana, care-i va prelua locul in viata ta!

| Adry05 a răspuns:

Asa am crezut si eu dar cu timpul am descoperit ca nu e nici 1% adevarat.

| DeathIncarnate a răspuns:

Asa este.
Fara acele clatite....cred si eu ca nu are rost sa traiesti!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fără femeie? Sunt multi oameni singuri, si nu au murit, nu o sa mori nici tu.

| RAY a răspuns:

Serios?

| Freya1 a răspuns:

Ba da are deoarece nu te-ai nascut o data cu ea din aceias mama si din cate banuiec pana sa o cunosti ai trait fara ea deci se poate si fara

| OldSoul a răspuns:

Fara cine? Banuiesc ca fara placere.

https://youtu.be/7FdBz4JQ12U

| danay72 a răspuns:

Si cand nu era ea, viata ta a avut un sens. Gandeste-te la cei dragi, prieteni familie, lucruri pe care le poti face cu ei si sa va bucurați împreună. Doar tu poti decide să nu mai suferi si sa te bucuri de viață. Străduiește-te să ai o atitudine pozitivă, pentru ca o inimă veselă înseninează fața.

| mentholinks a răspuns:

Nu ca cu ea ar fi avut vreun sens dar macar faceai sex in loc sa te masturbezi.

| oprescudorin11 a răspuns:

Viata ARE SENS in afara LUCRURILOR!
Poate ca 'ea ' e importanta! Atat, si nimic mai mult!

| syd2 a răspuns:

Wow

| Caro34 a răspuns:

Fara ea iti va fi mai bine! Nu era ea pentru tine! Vei învăța să te prețuiești mai mult, fara sa te mai atasezi ca un catelus de fusta stapanei. Capul sus si inapoi la lupta, cavaler! Avem o medalie de câștigat! Te dai batut din doar atat?

| BlackRose03 a răspuns:

Exact,fara acea prăjitură viata nu mai are rost... sad

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Slab mai esti.

| DaniTDCI a răspuns:

Cumperi un scuter sau un atv si te plimbi, crede-ma ca uiti de toate happy

| CleanHeart a răspuns:

Nici a mea fara el(ciocolata) crying( hai sa ne luam de mana

| Samariteanul a răspuns:

Stiu cum e....trebuie sa rezisti si sa-i arati ca poti trai si fara ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii sunt mai @#@$ ca #&^*le. straight face

legenda ( e pe bune, sa mor yoo ) :
@#@$ = dramatici
#&^* = fete

| VictorFenrir a răspuns:

Tragic dar neadevarat

| tril a răspuns:

Fara ea, fara acea carte buna! Te cred.

| Lzehxo a răspuns:

Nu are sens viata fara ciocolata...

| annempx a răspuns:

Cine? Pe bune. Chestia asta nu are sens.

| nhhv a răspuns:

Dă-i sens sensuluilaughing.

| MariaIsabela2145 a răspuns:

Bine ca nu are nici un sens laughingÎncearcă sa uiți de ea, trăiește-ti viața ca nu ai nimic de pierdut.E spre binele tau