| deeutzy a întrebat:

Fetelor... voi ce apreciati cel mai mult la un baiat? cum va doriti sa fie baiatul ideal?

12 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Bunul simt si inteligenta! Barbat ideal? Cand vom gasi femeia ideala!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fie de caracter!
Pa, pa.

| nikol a răspuns:

Eu mi-am gasit baiatul ideal.Nu bea.nu fumeaza,nu injura,nu ridica vocea la mine,ma iubeste mult,facem totul impreuna nu face nimic fara sa stiu eu daca vrea sa faca ceva imi cere parerea,e bland, niciodata nu a tras in mine sau sa comenteze cu rautate, toata lumea imi zice ca nu se mai gasesc baieti ca el.Toata lumea il place. toti zic ca e baiat bun si asa este.Ne iubim mult.in curand ne casatorim.

| pwp a răspuns:

Frumos,destept,si sa-i placa animalele!

| camy417 a răspuns:

Apreciez ca ceea ce ne diferentiaza ne apropie.cineva ideal e cineva normal, pe care trebuie sa-l acceptam cu defectele si cu calitatile lui proprii fara a vrea sa-l schimbam

| xxx1 a răspuns:

Baiatul ideeal trebuie in primul rind sa aiba incredere in mine si sa fie fidel restul organizam noi fetele tongue

| Emonik_7113 a răspuns:

De obicei toate spun ca felul cum arata, da conteaza si asta pentru ca nu trebuie sa-ti fie rusine cu el pe strada. Eu apreciez la un baiat felul cum se comporta cu mine, cum vorbeste in prezenta mea...eu apreciez mai mult ce este in interior, si baiatul ideal pentru mine nu exista, nu stiu cum as vrea sa fie, dar cand o sa-l gasesc o sa simt... :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu's fata fii sigura da` scuze intrebarea asta parca mai are inca 20x copii pe sitewinking

| Maya2014 a răspuns:

Nu vreau sa fie un print din basme, vreau sa fie real.Nu vreau sa traiesc cu amintirea lui, vreau sa fie langa mine.Nu vreau sa insemne trecutul ci prezentul si viitorul.
Nu vreau sa imi spuna de mii de ori ca ma iubeste ci doar o data si din inima.
Nu vreau sa-mi faca cadouri scumpe ci sa-mi ofere o floare de pe camp.
Nu vreau sa ma asculte la orice ora din zi si din noapte, vreau sa-l ascult eu pe el.
Sa fie sincer, este singura regula impusa.Nu vreau sa ma minta, vreau sa ma vada ca pe cea mai buna prietena, sora si mai apoi iubita.
Poate sa ma sune oricand, pentru ca pentru el as avea mereu timp. Vreau sa-mi spuna ce il doare, ce il bucura. Vreau sa zambeasca si sa iubeasca viata mai mult decat pe mine.Ii vreau doar fericirea!
El in viata mea exista si este perfect cu toate imperfectiunile lui.happy

| Marius_6821 a răspuns:

69 si cartofi prajiti

| Bybby_3749 a răspuns:

Pai... baiatul ideal ar trebui sa fie dragut ( nu frumos, doar dragut happy pentru ca toate stim ca atunci cand sunt frumosi de cele mai multe ori au si arfe ca sa zic asa. bine, ca au arfe si unii care sunt urati asta e partea a 2-a laughing ) sa fie sincer cu mine pentru ca as aprecia asta, sa se comporte foarte frumos, pentru ca intr-o relatie ar trebui sa ne tratam de la egal la egal happy sa ma asculte si sa ma inteleaga atunci cand am nevoie. nu sunt sigura ca exista dar poate cine stie... intr.o zi voi da peste el, sau el peste mine