| username_4398 a întrebat:

Fetelor voi ce veti prefera un student sarac si frumos ori un mos batrin si bogat?

Răspuns Câştigător
| Ys a răspuns:

Eu as alkege pe acel baiat care mar iubi pentru mine nu conteaza bani dar nici sa arate bine... cel mai mult conteaza sa ate placa si el k degeaba ai un bogat si va certati sa altceva sau sa ai un student frumos care toate fetele sar uiat la el si tu sa fii geloasa sau asa ceva.deci tot un baiat care sa te iubeasca conteaza mai mult decat bogatia si frumusetea...

24 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

La varsta mea numai un mos batran si bogat ca sa pot lasa ceva copilului

cami
| cami a răspuns:

A, nu-ce naiba -iti vine bunic! laughing. Il prefer pe cel tanar sarac si frumos, da` sa nu fie al dracu laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Media aritmetica dintre ei.

| machupicchu a răspuns:

Nu ati prefera un "mos tanar"?

| bibitza a răspuns:

Ah... un studentzache frumos si cu care sa fac banii big grin

| greg a răspuns:

Multe fete prefera batranii bogati. Dar nu e stres e viata lor.Pe mine nu ma afecteaza. Dimpotriva, imi pare k pot sa le agat mai usor daca vreaubig grin

| iuliana21 a răspuns:

Nu stiu....

| Me,myself & I a răspuns:

Ma dezgusta relatiile gen moni & iri, as alege un student sarac si frumos, restul vine de la sine.

| Amelia87 a răspuns:

Studentul, cu siguranta!winking

| Lorenyk a răspuns:

Sau poate se gaseste un al treilea, si tanar si cu bani

| Lorenyk a răspuns:

Pe amandoi. am glumit. nu stiu, depinde si de alte caracteristici ale fiecaruia, nu doar varsta si portofelul. eu sunt de parere ca varsta nu conteaza intr-o relatie.

| oana16 a răspuns:

Eu personal as prefera studentul!
Fiecare cu parerea lui...

| nimeni_1451 a răspuns:

Studen si sarac da sa-l iubesc ...decat sa stau cu un mos bogat si sa plang dupa student...banii se fac dar fericirea e greu de gasit dupa ce`i dai cu piciorul...acum treaba ta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea un mos tanar, ca nu cred ca exista mosi batrani decat in scoala pe care tu nu cred ca ai facut-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce te-ai aruncat tu tocmai la student? sa pari o fata citita? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este frumos si sarac, ce iti poate oferi? el batran si bogat are ce, si nu trebuie sa il suporti pentru mult timp

| Delisha a răspuns:

Firstly--un student, in cazul meu.pentru mine e importanta si varsta.
secondly--iti alegi de care vrei, ca ai de unde.si cu bani, si mai fara...insa cum ti-l "cresti" asa il aitongue

| sweet moon a răspuns:

Poi: stai cu mosu pana moare (asta daca nu mai are mult de trait)si iti lasa averea, apoi studentullaughing

| CaVoU a răspuns:

Nu prea mai exista studenti frumosi si fara bani acu toti au bani nu multi dar au bani

| floricel_5586 a răspuns:

O relatie nu se poate cataloga doar dupa cele 2 criterii amintite de tine! lasa-ti inima sa-ti vorbeasca!
si apropo...mai nou studentii nu-s chiar asa de saraci

| dandun a răspuns:

Eu as vrea sa-ti amintesc de o zicala batraneasca:cu frumosu rozi osu, dar cu uratu iti ungi gatu.Scuzati incorectitudinea gramaticala! ce ai inteles draga mea?

| delia_1017 a răspuns:

Eu as prefera un baiat care sa ma iubeasca, nu sa profite de mine .degeaba are bani si e frumos daca nu te iubeste si va certati toata ziua...frumusetea e trecatoare. ce e in suflet conteaza cel mai mult

| delia_1017 a răspuns:

Eu as prefera un baiat care sa ma iubeasca,nu sa profite de mn ..degeaba are bani si e frumos daca nu te iubeste si va certati toata ziua...frumusetea e trecatoare..ce e in suflet conteaza cel mai mult

| smf a răspuns:

Nu stiu...depinde... laughing