| Gb_Matei_1997 a întrebat:

Fosta imi tot da haha la poze. la orice. chiar daca nu sunt amuzante... si încă unul care-i place de ea. face la fel... oare sunt handicapați?
Faceți un status fain... sau funda

Răspuns Câştigător
| GabrieL98KiDD a răspuns:

Mda ea face asa pentru ca incearca sa pară mai interesantă(adica cred ca inca e moarta dupa tine dar se da detasata...) iar ala e un fel de catelus care umbla dupa ea, ii asculta comenziile si o aproba in tot ce zice.
Daca nu e asa atunci poate chiar e putin dereglata mintal...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce o mai ai in FB-iul tau?
Blocheaz-o baiete, ca nu ai nevoie de "fosta" care sa faca haz la orice postare, sau sa te supravegheze!

| kandaraki a răspuns:

Tu esti prost sau te prefaci? esti mic?
da-i block sau pune private la profil si nu iti va putea vizita profilul si nici nu iti va scrie nimic la foto

| Miriapod007 a răspuns:

Asta este pentru fosta care m-a pierdut ca proasta

| VladIrina a răspuns:

I nominate my ex for the boiling water bucket challenge...