| Mihaela_Sirbu_1997 a întrebat:

FUNDA! hey vine craciunul si nu stiu ce imi doresc inca laughing sugestii am 10 ani
Abia astept sa vina mosul ....mama laughing))
ce cadou as putea cere

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Trebuie neaparat sa iti doresti ceva?
Dar daca te-ai gindi, daca ai invata ca si tu sa daruiesti, sa oferi ceva cuiva in aceste sarbatori, de care sa isi aduca aminte mult timp de acum incolo? Hai sa vedem, pe cine ai putea face fericit de aceste sarbatori?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca tot aleg eu cadoul, nu mi-l trimite mie direct?

| BuLaNNNeL a răspuns:

Mosu nu exista.

| Mihaela_Sirbu_1997 explică (pentru BuLaNNNeL):

Stiuuu de la 4 ani de cand mi-am dat seama ca mosul ii bun si nu fura din magazine
de acolo mi-am dat seama ca parintii is mosul

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Mihaela_Sirbu_1997):

Ah, pacat. Voiam sa-ti dărâm copilaria rolling on the floor.

| Carolina1972 a răspuns:

Dulciuri,un catelus mic nu stiu laughing) depinde de preferintele tale...sau un telefon, o tableta sau mai bine lenjerie de pat personalizate.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru Carolina1972):

Prezervative cu aroma de fructe si numele ei nu vrei?

| CodreanuC a răspuns:

O excursie pe luna

| JustAGirl333 a răspuns:

Telefon sau tableta, un animăluț, bani, haine, depinde de personalitatea și preferințele tale

| Purplegirl101 a răspuns:

Un telefon nou? Dulciuri, cadouri personalizate perne cu paiete reversible gen sau un animal de companie happy mult noroc!

| Hiperionn a răspuns:

Un iphone x