| cmihai98 a întrebat:

Vreau niste urari de la multi ani pentru o matusa vrea ca urarile sa fie serioase dar nici foarte lungi dar nici foarte scurte!

Răspuns Câştigător
| Flory1243 a răspuns:

Buna.''Sa am o matusa ca tine inseamna mult pentru mine... Stiu ca intotdeauna va fi cineva care sa-mi arate ca ii pasa de mine, cineva care sa ma asculte fara sa ma judece aspru si care va dori mereu binele tuturor. Vei fi mereu cea la care ma voi intoace acasa cu drag si chiar daca nu voi reusi, gandurile mele de apreciere si dragoste vor ajunge mereu la tine. La multi ani!

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La multi ani tusica draga

| pozeanimate a răspuns:

L a multi ani cu bucurie sa va dea Domnul toti ce doriti zile senine si bucurii si ca nepotul sa fie cuminte si sa invete doar pe note de 10

| ctlaida a răspuns:

La multi ani, sa fi sanatoasa si sa imi traiesti 1000 de ani, Te iubesc!

| Lidia02 a răspuns:

Cu ocazia zilei tale de nastere iti doresc multa sanatate, fericire, impliniri, succese.Fie ca toate dorintele sa ti se indeplineasca si sa ai parte de multe momente frumoase alaturi de cei dragi.
Un calduros :"La multi ani!"