| tofifizing a întrebat:

Hamsterita mea tocmai a nascut! habar n-am ce trebuie sa fac, nu i-am pregatit din timp cusca si am atins unul din pui sa-l pun pe paturica. masculul e separat de ea. m-am tot uitat pe site-uri dar n-am gasit mai nimic. va roooog help me! hamsterii mei sunt pitici, si ea are 5 pui. stiu ca am mai pus intrebarea asta dar is disperata! raspunsuri raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Messi10_5203 a răspuns:

Deci pe acel pui care l-ai atins nu il mai baga in cusca ca il v-a manca dai tu lapte degresat cu o penseta cate 4-5 picaturi si pune-l intr-o cusca separata ca sa poata creste! Pune-i asa la fiecare 2 ore

2 răspunsuri:
| romancuta02 a răspuns:

O amica de-a mea are hamsteri si stiu ca nu a facut nimic. Stiu doar ca mama a mancat cativa dintre pui nu stiu de ce...Si nici amica asta a mea nu stia de ce. dar sa stii ca la un moment dat o sa trebuiasca sa ii separi ca o sa faca o gramada de pui! asa a patit si fata asta de care iti zic si de abia a gasit persoane la care sa-i dea.

| Messi10_5203 a răspuns (pentru romancuta02):

Scz u pensetalaughing pipeta