| tofifizing a întrebat:

Hamsterita mea tocmai a nascut! habar n-am ce trebuie sa fac, nu i-am pregatit din timp cusca si am atins unul din pui sa-l pun pe paturica. masculul e separat de ea. m-am tot uitat pe site-uri dar n-am gasit mai nimic. va roooog help me! hamsterii mei sunt pitici, si ea are 5 pui.

Răspuns Câştigător
| intrebatorRASPUNS a răspuns:

Puiul avea mirosul mamei, acum ca tu l.ai atins are mirosul tau, si nu il mai recunoaste, deci trebuie sa o convingi pe mama lui ca e al ei

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bună!
http://animale.acasa.ro/......-8240.html
mă bucur că a născut!:)îi îngrijeşti pe pui aşa cum i-ai îngrijit pe părinţii lor până acum.succes!

| AxyLexy a răspuns:

Daca ai pus mana pe ei s-ar putea sa-i manance. Asa mi s-a intamplat si mie cand am avut hamsteri.sad

| tofifizing explică (pentru AxyLexy):

Imi pare rausad sper sa nu li se intample la fel la embrionasii mei

| tofifizing explică:

Msm de ajutor, acum se pare ca ia acceptat pe toti si sunt happy familybig grin