| NamelessGirl a întrebat:

Heeeeey TPU! xD Va Rog Sa Ma ajutati cu ceva... Sa-mi dati idei de Cadou pentru prietena mea cea mai buna! Implineste 14 ani si nu stiu ce sa ii cumpar! xP Ceva mai Special. Va Rog!

Răspuns Câştigător
| jan33tt a răspuns:

Un parfum...sau cv machiaje.un fond de ten.o bluza.cv.sau poti sa i iei un lantic cu o inima pe jumate.si inca unul pe care sa l porti u.cu cealalta jumatate a inimii

6 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Poti sa-i cumperi o pusculita. laughing Sau ceva de imbracaminte. Sau o placa de par in caz nu are. Nu stiu. Vezi si tu ce au magazinele.

| deea221 a răspuns:

Un cadou simbolic si special dupa parerea mea este un tricou personalizat cu ceva "coduri secrete" daca folositi, sau un text care va reprezinta, e un cadou de suflet si nu de fite.

| Dvxy97rulov a răspuns:

Pai ii poti lua un inel, parfum, cercei, haine, o cana si inca ceva. ai multe obtiuni daca e fata. Intra prin magazine si gasesti tu ceva. happy

| fluturici a răspuns:

Un cadou special dupa parerea mea, ar fi sa faci o poza cu ea si sa pui poza intr'un album sa aiba amintire ...nu doar un ursulet sau o floare sau mai stiu eu ce... sper ca am ajutat:*:*>big grin

| Doareuioana88 a răspuns:

Buna, pai depinde de gusturile iei, incearca sa afli ce vrea ea., poti sa iti iei un lantic,

| andreea223 a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi o rama foto frumoasa si sa pui o poza cu voi... sau ceva ce sti ca isi doreste, de exemplu un parfum, o bratara, un lantisor. sau un ursulet de plus marehee hee. sper ca te-am ajutat :*