| victorlungu a întrebat:

Vreau sa ma ajutati,sa-mi dati idei,ce cadou sa-i fac prietenei, ea implineste 14 ani!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Depinde de banii pe care-i ai alocati pentru cadou, de timpul de care dispui sa cauti ceva frumos, de gusturile prietenei tale. Orice ce ai alegele frumos ar fi sa-i cumperi si-un buchet de flori, nici prea mare, nici prea mic( daca alegi trandafiri 5 fire, garoafe sau alte flori mai putin pretioase 7 fire). Potrivit pentru varsta ei cred ca ar fi o bratara din argint, ori o carte pe care stii ca si-o doreste, un ceas, sau un lantic cu pandantiv. Exclus inel-simbolozeaza ceva...

| victorlungu explică (pentru Mihaela1964):

Mulumesc la toti! iar tie Mihaela in deosebi, cite ceva am luat de aici happy

| Mihaela1964 a răspuns (pentru victorlungu):

Cu mult drag.happy

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

La multi ani, prietenei tale! legat de cadou, un lantisor sau o bratara de argint!

| Furculingură a răspuns:

Ceva ce îi place ei. Ceva ce o pasionează. Când a fost ziua unei prietene d-ale mele pasionată de desen i-am luat un set de pictură. Dacă nu, i-ai un tricou, o floare, nişte bomboane, un jurnal, o brăţară, cercei, un lănţic, un căţel sau o pisică, de ce nu?hee hee

| AlecsandraAle a răspuns:

Fetele sunt bucuroasa daca le dai un simlu cadou, bine, dar depinde si ce fel de fata e. Ai putea sa ii iei un ursulet, un lantisor, niste cercei sau poate sa o scoti in orasm dar cred ca o bluza draguta ar fi pe placul ei. La varsta ei este nu ii poti cumpara orice.