| Anonim_2708 a întrebat:

Salut, am o prietena care implineste 15 ani. vreau sa ii iau un cadou si nu stiu cestraight face...va rog frumos sa ma ajutati cu niste idei...

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Un ceas
sau o rama foto cu o poza de-a voastra
o cutiuta faina de depozitat
ciocolata
sau du-te la un magazinde cadouri personalizate ( ai de unde alege)

| xAvrilx a răspuns:

Un parfum, o crema, o oja, un buchet de flori sau ciocolata.Alege dintre acestea sau combina.winking

| deNisu a răspuns:

Pai depinde si de cat ai dori sa acoste acest cadou. Adica te-ai gandit la un pret ceva... Cel mai simplu si frumos ar fi un cadou personalizat cu voi doi[ ceva gen: o rama foto foarte draguta cu o poza haioasa de`a voastra un tricou personalizat sau ceva ce sti ca i`ar placea ei foarte mult] Nu cred ca mai sunt la moda acele mici cumparaturi facute de "mama sau tata" sau acele haine pe care i le cumparai la magazinul din colt! p f f straight face sunt sigura ca i`ar placea foarte mult ceva personalizat cu voi 2. pun pariu ca de cate ori s`ar uita la acel cadou[ depinde ce ii faci] si-ar aminti de voi 2 cu drag!
Sper ca ti-am fost de ajutor! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o èrietena sau o iubita?! tu esti fata sau baiat?
daca e iubita ta fai cadou un album cu pozele voastre sau ceva personalizat... cum ar fi un tricou pe care sa scrie numele ei si al tau. sau o bratara ori un lantisor cu numele tau sau litera de la numele tau. daca e o amica iai ceva simplu si dragut cum ar fi un parfum sau pune bani impreuna cu mai multi prieteni sai luati ceva. sper ca te-am ajutat cat de cat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum se vede inca n-ai dat inca o fundita asa ca poate poti sa o dai acu`:
1)observa caracterul prietenelei tale.
2)observa lucrurile ce-i plac sau ce o atrag(nu oamenii bineinteles laughing )
3) Succes.si la MULTIANI ei happy

| daniel_6238 a răspuns:

Poti alege de aici ceva: http://antiques-of-tomorrow.blogspot.com, au preturi foarte bune. bafta!