| TaylorSwift a întrebat:

Dau funda! In cateva zile e ziua prietenei mele cea mai buna. Anul trecut i-am daruit un colier cu o inimioara dar anul asta nu stiu ce sa-i cumpar! plss ajutati-ma( pretul nu conteaza) dati-mi idei! P. S.: prietena mea are 11 ani(implineste) si nu doresc un cadou giantic pentru ca vreau sa i-l dau la scoala si sa nu fie ceva vulgar (de ex: un ursulet gigantic)!

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Buna taylor swift
pai ai putea sa ii iei ceva esarfa, mie mi se par cu farmechappybafta

| adelutza29 a răspuns:

Poti sa i ieei un parfum sau ce isi doreste ea.big grin

| baaang a răspuns:

Depinde. ce varsta arethinking
o idee ar fi sa ii cumperi un ursulet de plus mareeee^^
alta idee ar fi sa-i cumperi o bratara de argint cu initiala ei sau altceva si sa o impachetezi intr-o cutie mica... apoi acea cutie mica sa o impachetezi in cutii din ce in ce mai mari. in felul acesta va fi nerabdatoare sa vada ce este in ultima cutie.winking!
sau poti sa-i faci cadou un hanorac sau tricou personalizat. [daca ai o poza cu voi 2`aa poti sa-l personalizezi cu acea pozaaawinking ar fi foarte tare
baftaa>::dd

| TaylorSwift explică:

Apropo... prietena mea are 11 ani(implineste) si nu vreau chestii mari pentru ca vreau sa incapa intr-o plasa de cadouri eleganta

| Yamatooo a răspuns:

Cumparai un colier ci doua inimioare rolling on the floor

| L33thaLL a răspuns:

Pantofi?laughing

| MaryaC a răspuns:

Pai depinde de gusturile eihappy Bratara,inel,cercei,un parfum, o cutie pentru bijuterii, o rama cu o fotografie in care sa fiti voi doua.intra in magazine pentru cadouri si trebuie sa gasesti cevabig grin sau la un magazin de farselaughing asta daca tine de gluma

| Byby_2670 a răspuns:

Sall, daca ii plac bijuteriile poti sa ii iei o bratara de exemplu sau ceva simbolic, daca nu incearca sa afli ce siar dori. Baftahappy