| Ilovedinero a întrebat:

Bunaa.Deci azi eu cu iubitul meu am zis sa mergem la parintii mei. Iubitul meu statea si vorbea cu tata iar eu faceam o prajitura cu mama.La un moment dat vine iubitul meu cu sora mea mai mica in brate si ii spunea surorii mele ca " uite ce face "numele meu" aici.Cred ca o iau acasa ca stie sa faca de toate.Mama incepuse sa zambeasca si dupa ce au plecat aman2 mama mi-a spus ca iubitul meu ar fi batut un apropo sa ma ia acasa cu adevarat.Eu tot spun ca nu, cred ca glumea insa. nu zic ca ar fi rau.Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca-ti va spune tie iubitul, la momentul potrivit, daca vrea sa te ia de nevasta sau nu.
Momentan sunt doar glume, ca sa para mai serios si interesant, in fata mamei tale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta ar trebui să discuți cu el nu cu niste necunoscuți pe TPU

| J0B0MAT a răspuns:

Nu ai mai fost la el acasă? Wow o să te ia la el acasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că voia să impresioneze ( și a funcționat! atât pentru mamă cât și pentru fiică, nu?! happy ))

| Standt a răspuns:

Ce inseamna "aman2"?
Daca vrea sa te ia casa la el, sa te ia cu acte. Adica sa te ia de nevasta.