| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am o întrebare.
Cum îmi pot da seama daca am o relație toxica? Adică nu mai suntem la fel că înainte.
Mă ajutați? Va roooog!

Răspuns Câştigător
| OldMoney a răspuns:

Iti incalca anumite granite?
Se comporta cu tine ca si cum il/o iriti?
Conversatia se rezuma la banalitati?
Nu-ti asculta deloc ofurile?
Astea sunt doar cateva semne

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau baiat?

| Mosotti a răspuns:

Cum adica cum iti dai seama? E o relatie toxica daca nu va mai intelegeti, daca va intelegeti si e bine, atunci nu e relatie toxica.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca mai degraba iti vine sa ii dai una peste bot decat sa o pupi, daca te gindesti la alta cand o f*&i, daca te irita prezenta ei, daca tot ce gaseste de comentat apropos de tine e ce faci nasol, ca nu faci nu-stiu-ce, ca nu esti nu-stiu-cum... cam da, e toxicuta un pic relatia.

| TheStrategist a răspuns:

Dacă nu vă mai simțiți bine unul cu altul cel mai probabil a devenit toxică relația.