| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Am o prietena foarte buna care il place pe unul din colegii mei. Si el o cam place. Ea mereu vine la noi in clasa si o ia in brate, glumeste cu ea.
Cum sa fac sa ii apropii si mai mult? El e timid, ea la fel.
Sau ar trebui sa nu ma amestec?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Cel ma bine ar fi sa ii lasi pe ei. Daca chiar vrei sa faci ceva, gaseste activitati unde sa ii invit pe amandoi, mai ales seara pe afara.

1 răspuns:
| Lagorúthon a răspuns:

Lasa-i pe ei sa-si rezolve probleme. Nu te amesteca intre ei. Cu timpul o sa fie impreuna.