| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma apropii de o fata care imi place? Stiu ca inainte ma placea si ea de la o prietena de a ei.
P.S:. sunt putin mai timid

5 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Încearcă să glumeşti mai mult cu ea. Du-o prin oraş. Încearcă să o faci să, se simt bine. Dacă te-a iubit cu adevărat, sentimentele nu se uită aşa uşor.
Baftă!

| SecretLady91523 a răspuns:

Hmm. Fa-i o surpriza draguta.
Daca vrei cu adevarat sa o impresionezi, cumpara-i niste trandafiri(sau fura cativa dintr-o gradina)batting eyelashes...du-te la ea si spune-i in fata tot ce simti. Desi majoritatea baietilor nu au curaj sa faca asta si sfarsesc prin a o pierde...crede-ma! Este cea mai sigura si draguta metoda.big grin

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Eu in locul tau ia-s spune, risti sa o pierzi.

| Roberto_RoBy_1998 a răspuns:

Fa glume fa sa rada si o sa se indragosteasca...

| Mikii193 a răspuns:

Arata-i ca-ti pasa de ea. Fa-o sa rada si imprietenestete cu ea. Unei fete ii place cand cineva ii da atentie.