| karlikuicsddd a întrebat:

Hei. Anul acesta, i-a venit idee dirigintei, sa ne facem intre noi cadouri de Mos Nicolae. Am facut niste biletele si fiecare a extras cate unu pe care scria numele cuiva. Eu am extras numele unui coleg cu care ma inteleg bine, care e genul de tip mai minimalist. straight face Intrebarea e : Ce as putea sa ii cumpar pana in 30-40 de lei? laughing Funda :*

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Depinde si care sunt pasiunile lui, ce ii place sa faca.Insa ti-as putea da cateva sugestii:
-o minge de fotbal(sigur ii place sa joace fotbal, ca oricare alt baialaughing)
-un joc video
-un parfum
-un ceas
-o carte
-un hainuta simpatica
Insa dupa cum ti-am spus, depinde si de preferintele lui. Sper ca ti-am fost de folosbig grin

fundita?big grin

7 răspunsuri:
| StreetDancer a răspuns:

Si eu sunt exact in situatia asta. Si nu prea am idei ce sa ii cumpar, mai ales ca colegii au stabilit limita de 15 lei. Si habar nu am ce pot sa gasesc la pretul asta. Cred ca o minge de fotbal e cel mai bun cadou pentru ei. Succes big hug

| pisioi a răspuns:

Pai...depinde ce prefera el. daca e mai mare si nu are minte de copil de cls a4a. i-ai un set. cu parfum si inca ceva.sau.un joc pe pc... daca sta m, ai mult la calculator, o minge de fotbal.

| CosmicKarma a răspuns:

Prezervative. Anyway, nu tuturor ne place fotbalul, asa cum crede proasta aia de mai sus, si nici jocurile video nu sunt atat de ieftine, cum tot proasta aia de mai sus crede.

| karlikuicsddd explică:

@Crinu, asa niste raspunsuri ai oh go on.

| Lavy_5428 a răspuns:

Ii poti cumpara o minge sau un tricou cu echipa favorita, ar fi incantat. Si eu am facut si majoritatea au primit aceste lucruri. Sau parfumuri, deodorante, ursulet... Altceva nu prea vad... Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sampanie, un prezervativ, foarte erotic si o camera la hotel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) vezi ca un joc video e de la 100 d lei in sus si bine zis nu tuturor ne place fotbalul...