| Deeniiii a întrebat:

De Mos Nicolae impreuna cu colegii am facut biletele si am extras cate un bilet cu numele colegului si sa le facem cadou. Mie mi-a iesit sa ii fac cadolu la dirigu:d. Dati-mi si mie vreo sugestie cam ce cadou sa-i fac:d. Mersiii

Răspuns Câştigător
| MLE a răspuns:

Pai. sunt multe thinking Cateva idei : Un stilou nu este niciodata in plus. Butoni, pentru un profesor la patru ace. Un ceas, bine inteles daca ar merita, pentru ca e mai costisitor.O diploma cu titlul:cel mai bun profesor, iar pe spate urari din partea tuturor elevilor din clasa. Un tricou cu poza clasei imprimata pe el. Un album de poze in care fiecare sa-si puna poza si sa scrie cate un mesaj pentru profesor in dreptul pozei.Un CD sau un DVD cu muzica sau filmul preferat. O esarfa e foarte potrivita oricui si necesara. Sau daca tot e profesor mai bine i`ai o carte! happy. Sper ca te-a ajutat happy.

2 răspunsuri:
| Smilee4Mee a răspuns:

Un ceas, un fular, o cravata, un pulover, o pereche de manusi...u il cunosti mai bine:*. Sper ca te'am ajutat. Fundaa?

| Roxaanaaa a răspuns:

Ceva simbolic nu conteaza ce ii dai, conteaza gestulhappy