| Loola_9927 a întrebat:

Cu ocazia Crăciunului, toți colegii am extras bilețele, fiecare bilețel cu numele unui alt coleg. Aceluia trebuie să-i facem cadou.
Eu am de făcut un cadou unei colege cu care mă înțeleg tare bine, suntem de la începutul anului foarte bune prietene, însă timpul acesta nu mi-a ajuns ca să o cunosc îndeajuns pentru a ști ce e potrivit pentru ea. Așadar, am s-o descriu pentru ca voi să-mi dați o idee pentru un cadou care s-o încânte.
Este cântăreață, are o voce foarte bună, ascultă numai rock vechi românesc sau ne-românesc, liniștit, este o fire calmă și îi plac lucrurile clasice.
Și acum... idei?

Răspuns Câştigător
| SuneteDeChitara a răspuns:

Ai putea sa-i iei un tricou cu trupa ei preferata pe care ar putea sa il poarte sub un hanorac, desi e iarna.
Sau un ceas, e un cadou ok pentru oricine.

4 răspunsuri:
| ramonia a răspuns:

Ai spus ca ii place muzica rock... cumpara-i o bratara cu tinte, din piele, sau ceva in genul asta.

| alezzut a răspuns:

Pai din moment ce este cadou de Craciun ai putea sa ii cumperi un globulet din ala cu zapada inauntru si cu Mos Craciun sau altceva! Asta mi se pare a fi cel mai bun cadou de Craciun daca nu vrei sa dai o gramada de bani! Funda?

| Angelinamic a răspuns:

De ce nu ii cumperi o chitara cadou? Poate asa se acompaniaza singura smug