| anonim_4396 a întrebat:

Hei:* ati accepta vreodata sa fiti impreuna cu prietenul fostului iubit?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar daca fostul meu prieten mi-ar fi calcat in picioare iubirea. Si clar as face-o din razbunare.

10 răspunsuri:
| Piticutsss a răspuns:

Dahee hee Cam asta mi se intampla mie acum. Sunt cu prietenul fostului meu prieten, si chiar imi pare bine ca ne'am intalnit. Ne intelegem destul de bine happy. Nu am nimic impotriva asta. Doar in unele cazuri :d

| summer12 a răspuns:

Nu. Chiar daca m-ar atrage teribil, tot nu as fi. Din respect pentru fostul.

| Nolkyz a răspuns:

Da. de ce nu

| Cåpåċεl a răspuns:

Poi daca sunt buni prieteni si nu se lasa la greu atunci as zice nu pentru. ca sigur pun ei ceva la cale.
Dar in fine...eu as zice Da, dar depinde si cum este prietenul fostului iubit.ma refer la [raw, deala care umbla prin gasti...]

| KriSt3n a răspuns:

Eu una nuu.Chiar daca e rocker/rapper sau altceva si inca imi place de el, nu. Din moment ce numai sunt cu el si ne.am desp ceva s.a intamplat de nu ne.am mai inteles si dc sa faci aceasta greseala la nesfarsit? straight face Mai sunt baieti p lume...si poate de 1000 de ori mai buni decat asta. happySper ca te.am ajutat. [nu fi fraiera!]

| Piticaaaaa a răspuns:

Pai nu e vorba de el...un prieten de-al lui vrea sa stea cu mine:d

| Piticaaaaa a răspuns:

@summer12 ...chiar daca el a stat cu o fata pe care o cunosteam imediat dupa ce ne-am despartit?

| Gabriela_6882 a răspuns:

Da, dar a fost mai complicata situatia apoi...au intervenit altele, iar acum stau sad.

| Lory_2207 a răspuns:

Da...happy dc nu? daca te atrage de ce sa nu fiti impreuna? nu te mai gandi ca e prieten cu fostul prieten:p

| lora_3710 a răspuns:

Niciodata,nu cred ca va fi o relatie reusita.