| DeeaDeea001pinck a întrebat:

Hei buna as vrea sa ii fac un cadou special mamei mele cand implineste 36 de ani pe 5 august happy dar faza e ca nu stiu sad imi puteti da cateva idei ce as putea sa ii iau? happy
dau funda :*

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Mamelor le e mult mai placut sa primeasca cadouri facute de odraslele lor,fiindca in cadoul cumparat pui bani,iar in cel manual -suflet.
Mamei ii e cu mult mai placut sa stie ca copilul ei sa straduit ca sa faca un gest frums.
Gata cu teoria, fa-i o felicitare, decoreaz-o cu flori si scrie cateva cuvinte din suflet.
Poti sa-i cumperi o floare daca vrei.
Conteaza nu cadoul, ci gestul, fratele meu de 2 ani rupea romanite si papadii uscate si i le dadea mamei, iar ea era mereu bucuroasa,\.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Mergi la un magazin unde poţi face cadouri personalizate. Ia o poză recentă cu tine şi ea şi roagă-l pe tipul de acolo să ţi-o imprime pe o căniţă şi să scrie "La mulţi ani, dragă mamă. Te iubesc!". Pe lângă căniţă îi mai poţi cumpăra şi un buchet frumos de flori şi crede-mă că va fi cea mai fericită.

Pa-pa.

| georgeta27 a răspuns:

Daca se macheaza iai cosmetice, o bluza, o diploma pentru cea mai buna mama, bijuteri, o rama foto cu familia si flori bineinteles

| adrybubuok a răspuns:

O rama cu poze cu familia ta, un bambus ( se gaseste in florarii), un animal de companie (daca ii plac animalele), o felicitar hand made ( facuta de tine)

| adrian1211 a răspuns:

De ziua mamei mele am fost in acceasi dilema ca tine, dar pana la urma dupa multe cautari i-am cumparat un tort minunat de capsuni + un buchet de trandafiri albi! A fost foarte incantata big grin