| Loly a întrebat:

Hei.Cand m`am inscris la liceu m`am inscris la acelai profil si liceu cu o colega.Noi ne doream f mult sa cadem in aceeasi clasa pentru ca ne intelegeam f bine si asa a si fost. Dupa ceva timp eu am inceput sa ma inteleg ff bine cu o fata pe nume Magda dar nu am uitat`o nici pe colega mea cu care m`am inscris la liceu.De la un timp colega mea se intelege fff bine cu Magda iar pe mine m`a uitat.Nu mai sta cu mine si chiar cand se duc la magazinul din scoala fug de mine ca sa nu vin cu ele.Eu ma simt f prost si in pauze stau mai mereu singura.Nu stiu ce sa fac sa fie totul ca inainte.Eu stau in banca cu acea colega a mea si ea nu vb cu mine decat in ore. Ce sa fac? Tot timpul stau suparata si nici nu stiu ce sa spun.Credeti ca ar trebui sa ii spun ce simt?

Răspuns Câştigător
| georgyana2011 a răspuns:

Normal...desi nu cred ca ar trebui sa suferi atita pentru ele se vede ca nu le mai pasa de tine fa-ti alte prietene si uita de ele si stiu ca nu e usor dar asta este adevarul.Si dupa ce ai facut asta nici sa nu te mai uiti la ele.Ele asta au facut si se vde ca au fost pr cu tine doar pe interes.Uitale.Parerea mea, poate gs si alte raspunsuri mai bune.Noroc.Apropo in lume exista si prieteni adevarati care stau linga tine cind iti e greu desi poate iti va fi greu sa ii gasesti.Bafta la cutatbig grin