| UnNestiutor a întrebat:

am 16 ani si sint fata.scuzati profilul, nu e al meu. eu sint la liceu, in cl a 9-a.invat cel mai bine.am o colega mai linistita.
ma simt foate, foarte prost ca nu ma prea baga nimeni in seama, nu sint populara.la mine in clasa sint 2 mari grupuri de fete, iar eu sint pe langa.cand incerc sa intru in conversatie cu oricine,totul se sfarseste repede,nu am ce vorbi. in pauze nu am ce face stau ca proasta in banca si astept sa se sune. as vrea sa fie altfel, dar nu stiu ce sa fac.....va rog, ajutor! sint foarte suparata! sadabia astept sa se termine liceul!

3 răspunsuri:
| Inaisa a răspuns:

Cam prost ca ai inceput asa liceul... Nu trebuie sa iti doresti sa se termine happy Eu voi fii in a noua din septembrie. Niciodata sa nu faci marea greseala sa te subestimezi si sa ajungi intr-o stare de depresie. Si nu inteleg ceva... tu de la inceput te bagai in seama si incercai sa intrii in discutii cu ele sau tu te lasa-i mai pe dinafara? Stii cum se zice: "viata da doar celui care cere!"
Nu vreau sa te superi, ci doar sa imi raspunzi sincer, si eu am patit-o in clasele mici deoarece eram cu o situatie financiara putin mai buna si ma credeau fitoasa unele fete, dar le-am demonstrat ca nu sunt. Si e pierderea lor daca nu vor sa vorbeasca cu tine mai mult sau ceva de genu... daca imi zici si alte chestii despre situatie te voi ajuta mai mult big grin

| UnNestiutor explică (pentru Inaisa):

Nu mi-a placut niciodata sa ma bag in seama "neintrebata".aam preferat sa stau mai in umbra...

| Inaisa a răspuns (pentru UnNestiutor):

Iti inteleg timiditatea dar eu ti-am dat un sfat fiindca am vazut ca nu iti convine postura ta(ceea ce e normal sa nu iti placa) si sper sa rezolvi cevawinking