| Lovetolove a întrebat:

Hei happy. Am o problema. Maica-mea vrea sa merg la tara cu ea de maine seara pana sambata seara. Si din nou ma obliga sa merg cu ea. Nu stiu ce sa-i mai zic sa ma lase, stie ca urasc locul ala mai mult ca orice (acolo s-a intamplat un mic accident si am fost in spital, long story). Baie afara, nu net..nasoala treaba. Si eram absolut sigura ca iar ma va obliga si.ce sa vezi? asa a fost. Si acum se supara pe mine, cum face de fiecare data cand nu merg la tara cu ea (la mama ei). Nu stiu ce sa-i mai zic, chiar nu vreau sa merg. Vreau doar sa ma lase in pace. Mersi, funda.

11 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Stii ce esti? Esti un nimeni pentru ca n-ai personalitate. Te-ai uitat asa mult la televizor incat scrii si gandesti ca personajele din serialele tale. Si-n plus tu cand o sa ai o fata nesimtita cum o sa te simti?

| Exilee a răspuns:

Gandeste-te cat de rau s-ar simti ea si bunica ta pentru ca nu le acorzi si lor importanta? SI in rest? Ce vrei sa faci? Sa stai cu niste prieteni ( care nici macar adevarati nu's) si sa-ti neglijezi familia?

| Lovetolove explică (pentru Exilee):

Nu e vorba de asta. dar pur si simplu nu vreau ma duc ..ca sa ce? Se duc sa varuiasca, ceva..si nu vad rostul pana la urma urmei, mai mult incurc straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti plina de ura.te va ura si pe tine lumea.nu aven ce discuta.sant de la tara.am 14 ani traiti la tara, si 35 la oras.imi place la tara.si la oras imi place.

| Lovetolove explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt plina de ura, si nu am nimic cu cei care stau acolo. Pur si simplu nu-mi place. Urasc mirosul de tara, a paie..arse sau cum sunt ele. Nu am coditii ca la oras, deci pur si simplu e un NU mare si raspicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Se spune ca trebuie sa-ti asculti parintii.
Nici mienu-mi place la tara, drace mic cu ea de tara laughing
Dar nu am incotro si trebuie, fa-i pe plac macar.
Si eu cand vine vorba de mers la tara, caine caineste rolling on the floor abia merg dar nu am incotro.
Si oricum iti prinde bine putin aer si putina deconectare din lumea virtuala.
Te pup!

| Athée a răspuns:

Eu zic sa faci un sacrificiu, te vei acomoda.

| Aimèeeee a răspuns:

Spune-i ca nu vrei sa mergi, ca nu te simti bine acolo, ca e alt aer bla bla, pana la urma nu te poate obliga. Fa-ti ceva de facut sau, in cel mai rau caz laughing prefa-te ca ti-e rau sau ca ai rau de masina sau ca ai de invatat. :p Bafta! happy

| Geezgirl a răspuns:

O sa te acomodezi repede!

| Deaconu_Alexandru_1996 a răspuns:

La tara este foarte fumos, eu la tara traiesc am multi prieteni cu care ma joc si mi s-a stricat calculatorul si ma duc la ei sa ma lase si jucam jocuri in 2 cateodata stam pe facebook.

| Assasin007 a răspuns:

Eu stau la tara si este frumos si la bunici si la mine dar u trebuie sa iti faci prieteni pentru nu a simti diferenta uite ce iti zic te duci asa sa nu o superi si o fata/baiat fa-ti prieten/a si nu o sa simti diferenta si daca nu ma crezi ia-ti si u telefon laptop daca ai sau tableta sa ai ce face seara