| Raulinio a întrebat:

Hei lume,am problema cu prietena,in ultima vreme este destul de distanta fata de mine evita sa iesim, nu ne-am mai vazut de 2 saptamani si parca nici eu nu mai simt acea iubire fata de ea care era la inceputul relatiei dar tot mai simt ceva pentru ea credeti ca ar trebuii sa ne despartim sau sa fac ceva sa iesim din starea asta? Apreciez orice sfat si dau funda.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca ai pana in 18 ani.las-o.asta este adolescenta! bafta!

| grab a răspuns:

Revitalizeaza relatia cumva.
metode sunt, daca inca mai simtiti ceva unul pentru celalalt sunt multe de facut, de preferat calatorii.

| NoName0x0 a răspuns:

Pai da.mi mai multe detalii ca sa iti raspund la variantele tale de raspuns: cat timp are relatia voastra si cati ani aveti? Pt inceput iti pot spune sa ii zici ceea ce simti, sa stati de vorba despre statutul actual al relatiei voastre si despre un eventual viitor, ma rog, sper ca intelegi...