| Katherina99 a întrebat:

Hei, se apropie ziua bunicii mele si am nevoie de niste sfaturi in legatura cu ce cadou i-as putea lua. Vreau sa ii cumpar ceva, sa nu fie facut de mana pentru ca ei nu ii plac lucrurile de acest gen, e un pic mai moderna. Multumesc

Răspuns Câştigător
| 102030401234 a răspuns:

Ai putea sa îi cumperi un colier cu un pandativ cu initiala ei sau un bibelou. Sau poti sa îi cumperi o poseta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halat,flori sau tigaie.

| Withoutnamenoname a răspuns:

Buna. Ii Poti lua niste bijuterii din argint( inel sau un lantisor), un parfum, o palarie, o esarfa. Carte daca ii place sa citeasca. Sau ii Poti face o programare la coafor sau manichiura. Ii Poti lua bilet la teatru/opera/opereta sau la un concert. Daca are vreun artist preferat, poate Poti face rost de un obiect cu semnatura respectivului. Sper ca te am ajuta. La multi ani si multa sanatate bunicii tale! :*

| AgnessRed6 a răspuns:

Pai, cumpăra ceva ce îi place foarte mult