| Emily00 a întrebat:

Hei TPU ajutati-ma sad mie imi place de un baiat dar nu suntem impreuna doar simpli prieteni iar atunci cind esim afara esim mai muti iar unul din prietenii acestia mi se pare simpatic uneori chiar foarte si nu stiu deja de cine imi place si toate chestiile astea sunt incurcata spuneti-mi ce sa fac sa-mi dau seama care e cel de care imi place ca eu nu stiu sadsadsad plizz

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Buna,Emily00,s-ar putea sa simti un fel de atractie pentru amandoi, sau nu...eu zic ca iti place doar fizicul lor,nimic mai mult. Nu-i asa ca nu stii nimic despre ei?happy

Ai putea sa incerci sa porti niste discutii cu ei in particular si sa incerci sa vezi caracterul caruia iti place mai mult.happy
Apoi incepi sa flirtezi cu el,ii zambesti, il inviti la o inghetata si poate se indragosteste si el de tine.happy Poate, cine stie...te saruta si o sa fiti impreuna. smug

Bafta si ai grija sa-l alegi pe cel potrivit!happy

2 răspunsuri:
| AnaBlackVampire a răspuns:

Salut!

Parerea mea este ca ar trbuii sa vorbesti cu ei mai mult iar apoi sa scrii pe o foaie defectele si calitatiile fiecaruia iar cel ce va avea mai multe calitatii si mai putine defecte va fi castigatorul inimii tale laughing.

Bafta!

p.s. : Priveste adanc in inima ta!

| bony a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa patrunzi adanc in sufletul tau si sa iti day seama pe cine iubesti cu adevarat iar atunci inkerci ke persoana respectiva. acesta este cea mai buna solutie m-i s-a intamplat si mie iar eu asa am facut si s-a datorat a fii un lucru ff bun! pup