| bahoi a întrebat:

---Adina: Unui baiat îi place de mine dar nu stiu sigur daca vreau sa fiu impreuna cu el. În linckurile de mai jos sunt 2 poze cu el si vreau sa imi spuneti cum vi se pare. Este dragut? sau nu simpatic sau nu etc...happy. Vreau pareri sincere ca imi dau seama daca minititi si ma suparhee hee
funda

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Dupa mine, baiatu' arata chiar bine, e foarte dragut. Si daca si tie iti place, e si mai bine. Dar nu uita ca nu doar aspectul fizic conteaza intr-o relatie. Si caracterul lui e foarte important. Dar daca va intelegeti, va cunoasteti de mai mult timp sau pur si simplu va completati reciproc, e perfect, relatia dintre voi va dura mult timp.

12 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Draga mea, in primul rand trebuie sa-ti placa tie de el, nu celor de pe TPU. Paote ca unele persoane sunt invidioase(daca el este dragut) si o sa-ti zica sa nu fi cu el. Nu trebuie sa le placa altora, trebuie sa-ti placa tie. Si oricum conteaza foarte mult si caracterul lui, modul in care se comporta cu tine ca degeaba arata foarte bine si nu stie sa se comporte cu tine, isi bate joc. Eu zic sa fii cu el daca vezi ca se comporta cu tine asa cum ti-ai dori tu si daca il placi.

P. S: nu se vede niciun link de la poza(eu am spus asta pentru ca asta cred)

| Ирина19 a răspuns:

In asa cazuri trebuie sa decizi u singura, e important tie sati placa nu noua, dar totusi nu prea cred ca merita, presupun ca esti mai frumoasa, asa ca mai bine cautati un baiat cu mult mai dragut happy

| Sperman a răspuns:

Faci o prostie, nu te lua niciodata dupa persoanele din jurul tau. Daca tu iubesti o persoana nu ar trebui sa asculti de gura lumi.
Tine cont conteaza si sufletul omului fiindca aspectul este trecator, iti doresc sa faci alegerea buna!

| Kylexy a răspuns:

Crezi ca daca spune lumea ca e urat etc whistling conteaza sa iti placa tie si sa te iubeasca

| Sapphire a răspuns:

Sincer, nu pot sa imi dau seama cu ce te incalzeste. Daca ne place sau nu noua de el cum arata, nu conteaza. Important e sa iti placa tie, prea putin sa iti pese ce spun ceilalti despre tine sau despre voi.

Răspuns utilizator avertizat
| vOdK a răspuns:

Cares pozele?

| Bloodlines a răspuns:

Nu trebuie sa ne placa si noua ca sa fii tu cu el. Este decizia ta, daca vrei sau nu sa fii cu acel baiat. happy
Tu poti sti cel mai bine, nu noi!
Bafta kiss

| GeorgianaDragus a răspuns:

Ce urat estraight face
am zis adevaruwinking

| karina_5950 a răspuns:

Este foarte dragut sa stii cred ca merita sa incerci...pare tipul intelectual, fara fite de golan. dupa cum este imbracat.incearca ce te costa

Răspuns utilizator avertizat
| diana_4229 a răspuns:

E asa si asa