| bahoi a întrebat:

---Adina: Unui baiat îi place de mine dar nu stiu sigur daca vreau sa fiu impreuna cu el. În linckurile de mai jos sunt 2 poze cu el si vreau sa imi spuneti cum vi se pare. Este dragut? sau nu simpatic sau nu etc... Vreau pareri sincere ca imi dau seama daca minititi si ma supar

funda

http://img412.imageshack.us/i/dscn0889e.jpg/

http://img641.imageshack.us/i/dscn0875ry.jpg/

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pot sa zic un banc cu blonde? Pot, pot, pot, pot?big grin

| gigiro a răspuns:

Baiatul e foarte simpatic si .serios.Are ceva trist in ochisori.Ai observat ca nu zambeste?

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! E dragut... dar i-ati cerut voia sa ii postati fotografile pe un site asa de vizitat? Combina-te cu el daca te place! Succes! :*

| Ingerash a răspuns:

Hmm nu e pe gustul meu, mie nu mi place sincer

| zuzu a răspuns:

E uratbig grin
parerea meablushing
fara supararehee hee
acun nah.
sti si tuhee hee gusturilelove struck nu se discuta no talking
succes!
;**

| lolly_3072 a răspuns:

Asa si daca te superi ce?

| BoBBy a răspuns:

Ai pretentii >? parca oi fi tu acum o mare printesa, ce sa spun!
hai ciao

| cristianorudi7 a răspuns:

Daca tie iti place de asta. are o fata de drogat, se imbraca virgula ca o fata, e coca si mai bine puneai pozele pe cocalari.salut

| 21Ada a răspuns:

Heii :* nu vreau sa te superi dar... ii ok spre nesimpatic. scuze:*

| OneLifeOneLove a răspuns:

E la fel de inalt ca prietenul meu.Mai,sincer,daca ti'as spune ca e dragut gata ai accepta sa fii cu el pentru ca asa am spus eu? sau invers? nu cred. Faci ce crezi ca e mai bine pentru.tine.Pana nu incerci, nu ai sa stii daca e sau nu baiatul potrivit pentru tine.

| INeverStopLoving a răspuns:

Pai draga mea, nu stiu cum sa-ti spun mai direct, insa sincer nu prea conteaza parerea celor din jur daca tie-ti place cu adevarat de el! Nu mai fii asa de influientabila de cei din jur, uneori poate fi privit ca si defect.

| xDudeee a răspuns:

Hmmm.Nu e pe gustul meu... Dar depinde de tine! Sincer... mie nu-mi place DELOC! Dar tu decizi!

| f a răspuns:

Acum depinde de gusturile tale, doar tu stii ce vrei... poate are suflet bun, caci cu frumusetea o duce cam prost dupa parerea meawhistling

| marrylove a răspuns:

Pai, sincer, este dragut, si este si stilat. unii baieti ar putea lua lectii de la el! dar acum, trebuie sa iti placa si tie. trebuie sa stii ca il placi, nu neaparat ca il iubesti, pentru ca dragostea se construieste cu timpul. acum, poti incerca. dar nu pot sa te asigur ca va fi totul ok

| Ea_3507 a răspuns:

Băiatul este oarecum drăguţ, dar este cam palid aşa. Pare sensibil şi fără tupeu. happy Trebuie să îţi asculţi inimă, nu să asculţi de noi. Dacă crezi că îţi va fi bine alături de el şi crezi că va potriviţi, de ce să nu încercaţi să formaţi un cuplu? Un caz că o să formaţi un cuplu, vă doresc numai fericire! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tocana laughing

| Stelutza_7514 a răspuns:

Nu prea putem sa hotaram noi pentru tine.Cu totii suntem diferiti, avem gusturi diferite. Tu sti ce gen de baieti preferi, cum se comporta el si daca iti place.Parerea mea e ca ar trebui sa iti asculti inima si sa iei cea mai potrivita decizie.Si nu uita ca:"Nu e frumos ce e frumos, e frumos ce iti place tie."