| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o perioada o asa zisa relatie in care eu pune am la suflet si ea isi batea joc, trebuia sa ne vedem intr-o zi, dar nu ne-am vazut deoarece a preferat sa iasa cu altul, sa-i zicem y. Si acest y si-a batut joc de ea, asa ca o peroada nu am mai vb apoi m-a cautat ea si mi-a ceut sa ne vedem si am zis ok, in acea zi am zis ca eram in culmea fericirii ca imi zise se ca vrea sa ma vada, dar ziua aia a fost naspa pentru mine pentru ca am asteptat-o sa iasa de la liceu cu flori si ciocolata si mi le-a aruncat la gunoi, asta fiind de ziua indragostitilor acum in 2016. Dupa care a inceput sa fuga ca disperata pe strada de atunci nu am mai vb cu ea deoarece ma blocase pe fb, tel, wapp. In toata perioada in care am vb cu ea am incercat sa fac sa uite de problemele pe care le are si sa treaca peste dar si-a batut joc efectiv de mine. Si azi am bservat ca m-a scos de la block, oare de ce a facut asta?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Omg... a facut-o pentru ca i se parea penibil sa te tina la block sau a trecut peste, atata tot.

Inteleg ca te simti naspa dar sincer, nu iti mai merita timpul! O sa gasesti alta... chiar daca nu foarte curand.

Eu nici nu as mai baga-o in seama dupa ce a facut asta...

Succes!

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca nu te mai place si vrea sa fie lasat in pace.
Este simplu, toate semnele ei spun ca nu-i pasa de tine si vrea sa o lasi in pace.
Ideal ar fi chiar sa intelegi ca ea nu te mai vrea in viata ei, ca nu simte nimic pentru tine si tu trebuie sa iti cauti alta fata.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Timpul le vindeca pe toate. Crede-ma.

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tu ai fost vindecat de timp?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Da

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

TerapeutulTimpul, good.winking

| R0R0 a răspuns:

Poate din greseala.

| Idkidk a răspuns:

Nu te mai gândi la ea, nu te merită.

| Idkidk a răspuns (pentru Idkidk):

P.S. Îmi plac mie bomboanele, le pot fura? rolling on the floor

| JustStitch a răspuns (pentru Idkidk):

Ti le pot oferi daca vreiwinking

| Idkidk a răspuns (pentru JustStitch):

Îmi poţi oferi o poză cu tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar ea stie, si tu poti sa iti dai seama daca esti baiat destept.
Pai daca ti-a aruncat florile si ciocolata, a facut-o cu un motiv.Afla motivul, si de abia dupa vezi ce faci.Cum faci asta? Pai daca te-a scos de la block, poti sa o intrebi intr-un mod placut, si direct.

| dragodana a răspuns:

Salut! Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat. Urat din partea ei.Singura explicatie este ca este proasta si si-a dat seama de prostia ei. Poate vrea sa fiti doar prieteni, dar nici asa nu te merita.
Mai sunt fete pe lume.N-o mai baga in seama chiar daca se baga ea.Va fi un pic dureros, dar vei supravietuii.

| JustStitch a răspuns (pentru dragodana):

Eu i-am zis ca nu ne potrivim si daca vrea ramanem amici dar ea nu vrea nici macar atat.

| RobyRobertoAdevarat a răspuns:

Ah, cand o sa invatam sa scriem praduitorilor, cand?

| anonim_4396 explică (pentru RobyRobertoAdevarat):

Omu' e la ananghie si tu ii pui bocancul pe carotida si il pui sa-ti promita cine stie ce bazaconii, care-ti trec tie prin tartacuta!

| RobyRobertoAdevarat a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai praduitorule, tu ma urmaresti peste tot azi, ai un fetish sau ceva obsesie cu mine?winking