| sconcsurias a întrebat:

Am o relatie de 6 luni cu prietenul meu (sunt fata in ciuda username'ului). Asa si dupa aceste 6 luni,deja a cam intervenit monotonia,am discutat si am ajuns la concluzia de fapt el a concluzionat faptul ca eu nu imi dau interesul pentru aceasta relatie. Eu am dat tot ce am putut, am fost eu insumi mereu si imi pasa foarte mult de el. Ma ajuta cineva cu un sfat cum pot sa ii arat ca imi pasa si ca imi dau interesul pentru relatia mea?

Funda + vot.

2 răspunsuri:
| beautifullie a răspuns:

Incercati si voi activitati noi. daca cele vechi au devenit rutina si nu va mai fac placere, discutati despre ceva ce va doriti sa faceti impreuna. nu trebuie sa isi dea doar unul interesul, trebuie sa rezolvati totul in 2. de aia este o relatie

| Black_Being_1991 a răspuns:

Un sfat.
ce as putea spune, atat timp cat il alinti, iar cand va intalniti ca orice cuplu frumos imbratisari, sarutari..eu cred ca vrea sa treceti la ceva m-ai mult(o relatie sexuala)..sau poate ca iti dai interesul prea mare si el simte ca il sufoci...id ionut_ofiteru si vb acol m-ai multe