| elenamarian95 a întrebat:

Hei,TPU! As vrea sa stiu si eu ce pastile sau ce altceva as putea lua sa imi pot stapani lacrimile la cununia mea civila? Sunt o persoana emotiva si nu as vrea sa plang pe acolo de la inceput pana la sfarsit. Merci!

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Nu ai motive sa plângi, chiar dacă ești emotiva fii mai serioasa mai stăpâna pe tine, e plin de lume și e ceva obișnuit oarecum, dacă îți dau un pic lacrimile nu i nimic dar în rest te controlezi, nu cred ca e ok sa iei medicamente

1 răspuns:
| Hammurabi a răspuns:

E cununie civilă, nu iei pastile, iei un coniac Metaxa. laughing
O să te relaxeze.