| Ady3835 a întrebat:

Sambata ma duc la cununia civila la verisoara mea si as vrea sa stiu daca trebuie sa iau si cadou sau numai flori, si la ginere ar trebui sa iau ceva laughing? astept raspunsuri dau funda!

Răspuns Câştigător
| dany3la a răspuns:

Daca este doar cununia civila,este de ajuns un buchet de flori(dar vezi de care cumperi,nu garoafe sau mai stiu e ce flori din alea de camp, nu; trandafiri si daca cumperi sa nu i-ei doar cateva, hai incearca sa fie peste 10 fire ca doar nu sunt florile asa scumpe)laughing

0 răspunsuri:
Întrebări recente