| DeeaDeuTsa a întrebat:

Heii... De Paste am decis cu familia sa mergem pe undeva, insa exista o problema: nu stim unde! Ce locuri asa...frumoase si de vizitat pentru o zi stiti? Nu ne putem hotari unde sa mergem. In afara Bucurestiului, oricum! Ceva idei?

10 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Bunăă, Deea!
Îţi poţi convinge părinţii să mergeţi la mare, sau în Braşov. Acolo sunt foarte multe locuri de vizitat, cum ar fi Biserica Neagră, Castelul Bran, Vechea cetăţuie a Braşovului, Casa Sfatului, şi mai sunt multe de înşirat happy
Pa, paa :*.

| ClaTCla a răspuns:

Bucovina. Putin mai departe, dar merita!

| Mihaela1964 a răspuns:

Valea Doftanei, va puteti opri la barajul Paltinul, nu e deloc aglomerat.Liniste, apa verde smarald, aer curat...

| Diavolcata a răspuns:

Da la un gratar sau Muzeul De isterie Galati, Manastirea Moldovita, Gradina Botanica Alexandru Borza din Cluj, Mangalia.
http://www.turistderomania.ro/......-romania/.
Cauta acolo sper sa gasesti :) Succes! si Paste Fericit!

| thewomaninwhite a răspuns:

Predeal, curtea de arges, breaza, sinaia

| Dolyta a răspuns:

Vino in Constanta la mare, ca e cald!

| AndaDaniela a răspuns:

La tara,pe litoral, la munte, Sibiu, Brasov, Targu Mures sau alte resedinte de judet...

| Pătrunjica a răspuns:

Sighișoara, Maramureș, Bucovina. thinking

| hainagiu0000 a răspuns:

Hm....cred ca ai putea sa te duci la BRASOV, este un loc frumos, un aer de munte inbietor! bafta sper sati fiu de folos

| Pickaciu a răspuns:

Te-asi sugera sa mergi undeva la munte..departe de aglomeratia din oras...de exemplu eu merg cu familia 3 zile la munte si voi dormi la o manastire...succes si distractie placutawinking