| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa ma ud usor in pantaloni atunci cand ma sarut cu o fata? De ce se intampla acest lucru? Cum sa fac sa nu se mai intample acest lucru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Stai linistit. Este normal. Cred ca ai o varsta cam frageda si in momentul in care te saruti cu o fata sau cand o tii de mana ai erectie. Acest fenomen este insotit adesea de fluturasii in stomac din cauza iubirii love struck big grin. Nu prea poti opri\evita acest fenomen. Chiar si cei mari mai patesc asta.

| agent003 a răspuns:

Nu cred ca este normal sa te uzi pe tine daca te saruti cu o fata, iti recomand sa te duci la medic la un control

| Empathizer a răspuns:

E normal ce ţi se întamplă. Pe măsură ce vei avansa în vârstă nu te vei mai excita cu atâta uşurinţă ca acum, când eşti abia la începutul atingerilor fizice cu sexul opus.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

E normal, se intampla orcui!

| ჯpLaNe a răspuns:

Nu mai fi asa de emotionat happy

| Phantom933 a răspuns:

Este normal...te exciti penisul intra in erectie si ejaculezi dar foarte putin

| MeAlex a răspuns:

Te-ai mai udat odata azi, sau ai uitat?laughing)

| cristhian a răspuns:

Lasati ma baiatu Are si el emotii big grinhee hee Nu trebuie sa iti fie jena, se poate intampla oricui!winking (mie nubig grinlaughing )Mai bine te duci la un medic happy