| Pantix9498 a întrebat:

Hei, TPU.
Îmi place un baiat cu 4 ani mai mare decât mine, iar întâmplarea face sa fie și antrenorul meu. Ideea e ca nu îmi pot da seama daca ma place sau nu. Ma tachinează, ma întreabă cum stau cu dragostea, ba chiar s-a oferit sa îmi facă rost de un iubit, iar recent vorbeam cu colegii din grupa, spunandu-le ca trebuie sa găsesc un partener pentru un majorat, iar el s-a oferit sa ma însoțească. Deși nu am participat la ultimele 2 concursuri din cauza unor probleme, el a insistat sa ii însoțesc pe el și pe colegii mei. Adesea, se joaca cu parul meu, se interesează de starea mea de sănătate și zâmbește chiar și când "ma cearta", însă mă cauta foarte rar (gen când sunt bolnava) și nu știu dacă este doar prietenos sau dacă ii place de mine. PS: Eu sunt foarte timida și nu am curaj sa îl întreb ce părere are despre mine.
Voi ce credeți? Și ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Vanesaaa a răspuns:

Cea mai buna cale de a afla daca te place sau nu, este sa vorbesti cu el despre asta, dar daca nu, roaga o prietena buna (in care ai incredere )sa vorbeasca cu el

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai degraba cred ca vrea sa te aduca in patul lui. Si cam atat.

| MeForeverAlone a răspuns:

Și prietena ta ne-a spus despre tine happy
Da, te place, și te place mult.
Mult noroc cu el! happy

| Alex745145745145 a răspuns:

Eu zic ca te place, daca vroia doar sa te duca in pat nu te mai intreba si de starea de sănatate, baftă

| Pantix9498 explică:

Mulțumesc tuturor