| Swetlly122 a întrebat:

M-am certat cu un așa zis iubit fiindcă a postat o poză și a primit un comentariu la poza de la o fata cu"love" a zis că nu s-a văzut niciodată cu ea. Bine, cu mine s-a văzut doar odată dar nu cred că e așa mare diferență daca te vezi sau nu. Mă rog, de atunci de când am văzut commul ăla i-am zis sa nu mă mai caute. Și recent am pus o poza cu mine iar el mi-a reacționat cu inimioara, asta înseamnă că mai vrea sa vorbească cu mine sau că i-a plăcut poza?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja iti este iubit dupa ce v-ati vazut doar o data? Si eu dau love la diferite comentarii si sunt insurat. Care e problema? Esti naivă.

| Swetlly122 explică (pentru darrio2007):

Altele sunt comentariile iar altele sunt pozele. Și tu ești naiv că nu mi ai înțeles întrebarea

| darrio2007 a răspuns (pentru Swetlly122):

Am inteles foarte bine. Esti prea posesiva, desi el nu are nici o obligatie fata de tine.Esti foarte naiva cand vine vorba de baieti. Daca o tii tot asa, vei ramane fata batrana.

| Osneros a răspuns (pentru darrio2007):

Chiar n-ai înțeles bine. Iubitul a primit love, nici măcar nu a dat laughing

| Simpatic a răspuns:

Asa zis iubit? pai inseamna ca ai mai multi, tu esti precum pisica doar ca ai 9 iubiti.
Copilule mic :*

| Violleta2022 a răspuns:

Odata ce nu-i iubitul tau, fiindca "vazut doar odata" nu inseamna nimic, nici macar ca ati fi prieteni, deci, reactia ta a fost total deplasata, chiar urata.
Emoticoanele alea nu inseamna nimic, oamenii se plitcisesc si pun diverse emoticoane dupa cum au chef, insemnanad "nimic", fiindca doar viata reala conteaza, nu cea ireala, virtuala, care-i inutila.

| Catrice a răspuns:

Aoleo da' ce drama laughing pai ori e iubit ori nu e ca varianta de mijloc nu exista.

| wildthing a răspuns:

Evident ca vrea sa vorbeasca; chiar daca i-ar fi placut poza, nu ti-ar fi dat inimioara daca nu voia mai mult de la tine. happy

Răspuns utilizator avertizat
| oz_1736 a răspuns:

Ai sa stai singura toata 20 de ani, ai sa cresti 2 copii, iar la urma te va lua un betiv ca sa nu stea singur, ca i s-a stricat radioul?

| Osneros a răspuns:

Și zici că ai mai mult de 14 ani?

| Hehdhdjeheh a răspuns:

Sincer esti proasta. Ba da rau, imi pare rau sa iti zic dar sincer asa esti. Citeste si tu intrebarea de ai pus-o. Cred ca o sa te dai cu capul de pereti