| Dexter94 a întrebat:

Hei TPU spuneti-mi si mie cum sa scap de teama de a vorbi cu o fata (am aflat ca asta e teama de a nu fi respins)

3 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Sa iti placa baieteii

| Xenya a răspuns:

Teama?! Nu trebuie sa te temi pentru ca nu o sa iti faca nimic, nu o sa te respinga daca tu doresti sa vorbesti cu ele! Iti trebuie curat si incredere in tine! Multa bafta!

| Gaara5846 a răspuns:

Asta inseamna ca esti rusinos sau sensibil ti-e teama ca poate nu te va accepta.nu trebuie sa mai fii asa intra in conversatie cu ea