| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sa scap de teama de a fi respins + nu prea știu ce sa vorbesc cu ea, cred ca m-am indragostit de ea si de aia sunt asa, mersi mult, funda!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Ce te face sa crezi ca vei fi respins?
Poate vei fi,cine stie...
Fa-ti intentile cunoscute fara sa iti pese prea mult de rezultat.
Chiar daca esti indragostit de ea, nu fi moale, nu fi fatalau ca ai doar de pierdut.
Daca ajungi la o intalnire si la o posibila relatie si vei fi la fel de nesigur pe tine, te va simti imediat.
Apoi chiar nu vei mai avea mari sanse.
Deci, dai drumu cu tupeu si mult succes!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fi barbat si vb cu ea, fetele simt baieti lipsiti de incredere sa stii

| Samariteanul a răspuns:

In primul rand fi putin indiferent, dar arata i ca te gandesti la ea.Trebuie sa faci cumva sa te placa pentru ca altfel degeaba te-ai indragostit..Incearca sa gasesti subiecte comune care o pasioneaza si pe ea.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

3-4 shot-uri de vodca.

| Swagmotherfuckers a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

Cum sa nu laughing))

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru Swagmotherfuckers):

Nu glumeam. Asa prinzi tupeu. Dupa ce le iei te uiti la tine in oglinda si te imbarbatezi.

| Swagmotherfuckers a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

Am sa încerc puțin laughing