| MiSeSpuneTyna a întrebat:

Toti frati/surorile mai mici sunt asa enervanti?

Răspuns Câştigător
| Andr3 a răspuns:

Toti am fost pitici prostutsi si enervanti.Si eu am un frate mai mic care uneori este aatata de enervant ca ma determina sa fac chestii pe care nu mi le doreesc,cum ar fi sa tip la el si sa-l imping afara din camera mea.dar apoi, seara, il vad uneori cum adoarme si ma gandesc cat am gresit si ca e doar un copil inocent care va creste si candva nu ma voi mai putea bucura de aceasta prezenta a lui langa mine si a doua zi incerc sa fiu mai buna si sa repar ce am gresit.Deci nu regreta ca ai un frate/sora mai mic/mica care te sacaie.cand va creste vei regreta ca a treut timpul asa repede

7 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Da. Sunt mici şi cred că totul li se cuvine de aceea fac mofturi, comentează şi toate cele.

| mona a răspuns:

Majoritatea,pentru ca nu i intelegem sau invers.

Răspuns utilizator avertizat
| Ursuletz3Chocolatiu a răspuns:

Sunt ei enervanti cand sunt mici dar crede-ma ca atunci cand vor creste iti vor fi de mare folos. Daca ai un frate/sora ii vei multumi mai tarziu deoarece vei putea avea incredere il el si te vei putea baza pe el. Si da ` toti sunt enervanti cand sunt mici. big grin

Fundita? puppy dog eyes

| liliana97 a răspuns:

Nu totii iti dau un sfat nu prea trebuie bagati in seama

| MusicQueen a răspuns:

Nu toti.Fratii sau surorile mai mari pot fi mai enervanti de exemplu, am o verisoara care are o surioara mai mica, si pot sa iti spun ca sora mai mare e enervanta iar cea mai mica e mult mai matura.Depinde de cat de repede se maturizeaza

| Rockart a răspuns (pentru MusicQueen):

Nu, crede-mă, fraţii se enervează reciproc oricât de maturi sunt.