| roro.rebela a întrebat:

Voi stiti de ce uneori fratii sau surorile mai mici sunt enervante sau enervanti?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru ca noi intre timp ne-am maturizat si nu mai suportam ghidusiile lor, felul lor de a fi uneori chiar enervant. Sa nu uitam niciodata ca si noi am fost ca ei si altii au avut tact si rabdare cu noi chiar daca mu intotdeauna aveam buna dispozitie si chef de asa ceva.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pentru ca s-au nascut laughing. Iti iau lucruri, mereu trebuie sa faci cum vor ei, acapareaza toata atentia parintilor, trebuie sa faci pe babby-sitter-ul.

| Vizitiul a răspuns:

Nu sunt deloc asa, dar noi asa ii percepem, e ceva specific varsteiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca sunt enervanti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu voi dar si sa ai o sora mai mare e rau