| LidiaDora a întrebat:

Hei voua cum va place sa faceti dragoste? Sa dea ca surdul in toba laughing sau incet si tandru? Cat sa tina... pozitii preferate?

Mie imi place cand ma domina putin ma simt cel mai bine. incet nu prea imi place si nici prea repede.

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai incerat toate pozitiile din Kamasutra, cum sunt descrise?
Daca da, iti vor placa toate pozitiile, cu orice viteza!

| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica sa dea ca surdu in toba?
Pai ala este viol, fara placere ori satisfactie.
Dragostea adevarata se face cu tandrete, mangaieri, sarut, atingeri delicate, pregatire si preludiu intens, ca toata lumea sa fie excitata si realaxata dupa care se trece la sexul vaginal.
Pozitiile difera de la cuplu la cuplu, si asta se discuta doar intre partneri.

| LidiaDora explică (pentru Violleta2022):

Nu este, ai inteles tu gresit expresia.

| SuNaM a răspuns (pentru Violleta2022):

În toate comentariile tale, tot este viol. Ce ai femeie?

| Violleta2022 a răspuns (pentru SuNaM):

Am voie sa-mi spun parerea si te invit sa mergi mai departe, daca nu-ti place comentariul meu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru LidiaDora):

Nu am inteles deloc gresit, sunt femeie matura, casatorita si stiu foarte bine cum este sa faci dragoste, care se subintelege ca este facuta cu drag, cu tandrete, cu placere, nicicum la polul opus, sa dai "ca surdul in toba" asa ai scris tu topicul, adica sa sex cu forta, fara placere, fara tandrete, fara ca celalat partner sa simta ceva sau sa vrea, fiind sex facut din obligatie.

| Emma30555 a răspuns:

Multe femei prefera mai pasional, dacă e prea lent nu prea simt plăcere

| Ilovedinero a răspuns:

Depinde de ce dispozitie am. Daca am avut o zi mai nasoala, am nevoie sa fie mai tandru, mai iubitor, preludiu mai lung, si dupa am nevoie sa stea langa mine in pat, sa ma tina in brate etc.
Daca de ex suntem la o petrecere, sau am avut o zi cu un vibe mai bun, imi plac si senzatiile tari.La noi de obicei e un fel de " competiție" de cine este " marele dominator".El de obicei este o fire mai dominanta dar nici eu nu ma las mai prejos

Răspuns utilizator avertizat
| Lucaaragiale23 a răspuns:

Poți veni la mine să încercăm împreună, și îți vei da seama singura cum îmi place să fac dragoste?
Ce spui?

| Cavaler001 a răspuns:

Și și happy Asta înseamnă varietate (bineînțeles de comun acordhappy
E frumos sa-i îndeplinești iubitei poftele in timpul sexului, și te simți bine și când te asculta și ea și.ti face pe placwinking

| Analex17 a răspuns:

Incet si tandru, cu un preludiu lung si sa tin cat mai mult.