| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Am nevoie URGENT de ajutor. Dati-mi va rog frumos cat mai repede cateva nume de familie care sa se potriveasca cu prenumele Darius! Va rog urgent ca apoi trebuie sa sterg intrebarea :-s

11 răspunsuri:
| Bradster a răspuns:

De obicei prenumele trebuie sa fie in concordanta cu numele de familie tongue

| sufletsel a răspuns:

Chira darius,badea darius,tinca darius,budin darius,calin darius,vasile darius(vasile nume de familie), parvan darius, duta darius

| Amelya02 a răspuns:

Apostoleanu Darius
Valeanu Darius
Savu Darius

| HellGirl0 a răspuns:

Popescu,Constantin [ca nume de familie], Radu [tot ca nume de familie], Rotaru. thinking

| andreeea12345678910 a răspuns:

Pentru ce?

| Bubulik16 a răspuns:

Filipoi Darius,Popa Darius, Wagner Darius, Tanasescu Darius

| alinutzalove a răspuns:

Dinulescu...dumitrescu

| onishu a răspuns:

Dinu Darius

| monstercata_9934 a răspuns:

Dinu Darius,Costache Darius, Ionescu Darius, Popescu Darius Funda?big grin

| Reif a răspuns:

Pentelei Darius. Dumitru Darius. Georgescu Darius.